Výlet za zdravím a relaxem

Chladné podzimní dny přímo vybízejí k návštěvě termálních lázní, které potěší vaše tělo i duši. Jedním z nejoblíbenějších míst, kam si jezdí užívat turisté z celé střední Evropy je Gino Paradise Bešeňová.

V Bešeňové vyvěrají termální prameny až o teplotě 60 stupňů Celsia, které mají zvýšení obsah železa, vápníků, draslíku, hořčíku a sodíku. Tato léčivá voda se nachází ve venkovních bazénech, které poskytují prostor pro celoroční relax. V současné době můžete navštívit 8 venkovních bazénů obsahující termální vodu. Termální voda z Bešeňové má blahodárné účinky na pohybové a dýchací ústrojí, příznivé kosmetické účinky, díky obsahu lithia pozitivně ovlivňuje i psychiku člověka.


Sehnat kvalitní ubytování v Bešeňové není nic složitého. Ubytovat se můžete přímo v areálu aquaparku, kdy z pokoje můžete v ručníku přímo k bazénu. Pokud však toužíte po větším soukromí, potěší vás široká nabídka apartmánů, které se nachází přímo v Bešeňové, nebo jejím blízkém okolí. Ono i samotné okolí stojí za zmínku, jelikož i v podzimních dnech toho nabízí spoustu k vidění. Za návštěvu určitě stojí památková rezervace lidové architektury Vlkolínec, vodní přehrada Liptovská Mara či Liptovský hrad, který je nejvýše položeným hradem Slovenska.

Joomla SEF URLs by Artio