Rekonstrukcí bytového jádra získáte nové prostory

U starších panelákových bytů je hlavním problémem umakartové jádro. Při přestavbě bytu může dojít pouze k výměně bytového jádra či k posunutí nenosné příčky. Ale rekonstrukce bytových jader nezáleží pouze na tom, co si majitel přeje. Důležité je, aby nebyla narušena statika panelového domu. 

Umakartové jádro se odstraňuje z několika důvodů – estetika, hygiena, bezpečnost. A v neposlední řadě neodpovídá představám o moderním bydlení. Pokud plánujete rekonstrukci bytového jádra, měli byste si ujasnit, jak bude vypadat koupelna a toaleta. V neposlední řadě si stanovte, kolik jste ochotni do rekonstrukce investovat.
Na rekonstrukci bytových jader doporučujeme specializované firmy, které se touto oblastí zabývají. Vypracují vám nejprve 3D vizualizaci, navrhnou změny a cenovou kalkulaci. Jakmile návrhy schválíte, firma se pustí do přestavby.

Jak vybrat letní pneumatiky?

pneumatiky Starmaxx

Letní sezóna vypukne sice až za tři měsíce, ale uteče to jako voda. Neměli byste nechávat nákup letních pneumatik na poslední chvíli. Určitě chcete investovat do co nejlepších pneumatik, které vám zajistí bezpečnou jízdu. Přinášíme vám užitečné rady a tipy, jak vybrat letní pneumatiky, aby vás nezklamaly.

Krejčovství, které chcete

Chtěli byste dobře vypadat, líbit se ostatním a přitom se cítit pohodlně? S konfekčním oblečením je to někdy opravdu těžké. Ale nezoufejte. Stále existují krejčovství, kde vám vemou míry, společně vyberete vhodný materiál, vzor a střih a už za pár dní můžete do světa vyrazit v novém.
Takto se dají ušít šaty, saka, obleky, sukně, vesty, na co si jen vzpomenete. A nemusíte se bát, že by to bylo příliš drahé. Vše záleží právě na zvolených materiálech a tak nemusíte sahat příliš hluboko do peněženky, abyste vypadali jako ze žurnálu.
Máte atypickou postavu, někde vám přebývá pár kilo? To vůbec nevadí. V krejčovství si s tím poradí a navíc vám poskytnou pomoc, pokud by se vaše postava dále formovala.

O tom, jak jedna věta může změnit celý život

krize

Paní Janu již dlouho nenaplňovala její práce účetní pro jednu velkou firmu. Přestože měla vlastní kancelář, firemní počítač i automobil, k osobnímu štěstí a pocitu naplnění měla nejdál ve svém životě. A přišla ona důležitá otázka: chci takhle žít, tedy „přežívat“ i zbytek mého života? Chci chodit každý den do práce, která mi nic neříká? Nebo chci změnit svůj život, udělat něco pro to, abych byla šťastná a spokojená? Tyto otázky se chvíli rojily v její hlavě, ale neodvažovala se je říct nahlas.

Joomla SEF URLs by Artio