Tatralandia – ráj pro celou rodinu

Tatralandia ubytování

Tatralandia je místo, kde se soustřeďují bazény s termální a minerální vodou. Pod názvem Tatralandia se skrývá největší vodní areál v oblasti Slovenska, Česka a Polska. S celoročním provozem vybízí turisty k návštěvě v každém ročním období. Abyste se nemuseli jezdit domů po náročném dni stráveném na tobogánech a v bazénech, nabízí vám Tatralandia ubytování.

V oblasti Liptova, malebné oblasti Slovenska, vyvěrají geotermální prameny. Zdejší voda je populární obsahem mořské vody, která se na území Liptovské kotliny poprvé objevila před čtyřiceti miliony lety. Má blahodárné účinky na onemocnění pohybového a dýchacího ústrojí. Aquapark disponuje 11 termálními bazény, z nichž je 8 v provozu po celý rok. V těchto bazénech je pro zdraví užitečná voda, jejíž teplota se pohybuje od 24 °C do 39 °C.

Aquapark Tatralandia během letní sezóny

V létě jsou navíc dostupné další tři letní bazény, jejichž voda je ohřívána na 28 °C až 32 °C. Tyto tři bazény jsou zprovozněné pouze v letní sezóně. Konkrétně se jedná o dětský bazén, bazén s atrakcemi a plavecký bazén dlouhý 25 metrů.

O zábavu se starají atrakce, jichž je v Tatralandii nespočetně mnoho. Uspokojí všechny věkové kategorie. Jsou zde plavecké dráhy, masážní sezení, vodní postele, vodní houpačka, dětské klouzačky a vodní lezecká stěna. Nechybí ani vodní volejbal a basketbal.

Obrovské popularitě se těší 27 tobogánů, z nichž 8 je v provozu po celý rok. Nechybí ani atrakce pro nejmladší návštěvníky aquaparku.

A kde se ubytovat?

Pokud chcete v této oblasti zůstat několik dní a navštívit kromě aquaparku Tatralandia i další lákadla, ubytujte se v Apartmánech Anička, o nichž se více informací dozvíte na www.ubytovanibesenova.cz

Joomla SEF URLs by Artio