Jaká je správná hladina testosteronu?

Testosteron je jeden z klíčových částí mužského hormonu. Slouží k identifikování mužských atribut a mají na ně přímý vliv jako hlas, vzhled, zdraví (jak fyzické, tak psychické) a další mužské atributy. Správná hladina testosteronu je tedy důležitou součástí pro správný vývoj a životní průběh muže. Jaká je ale správná hladina testosteronu muže? Jak to zjistím, jaké jsou příznaky, jaký je význam testosteronu a jak ho doplnit v případě nedostatku?

 

Jak může krabičková dieta ohrozit vaše zdraví

Ano, i to, že se snažíte jíst zdravě vás může na zdraví paradoxně ohrozit. Problémem není vaše jídlo (i když těžko soudit, když nevíme z čeho co vaříte), ale způsob, jakým si jídlo sebou nosíte. Některé výrobky z plastů, totiž nejsou ani při nejmenším vhodné pro uchovávání potravin. Spousta lidí chybuje v tom, že si teplé jídlo dají do připravené krabičky, což způsobí její zahřátí a uvolňování nežádoucích látek z plastu. Nejhorší variantou je ohřívání jídla v krabičkách v mikrovlnce nebo umývání takových krabiček v myčce. Aby jsme vás jen neplašili, tak ještě jedna dobrá zpráva na konec – ne všechny plasty jsou zdraví škodlivé. Sledujte značky na plastových výrobcích a hned poznáte, zda jde o neškodný plast nebo zdraví škodlivý.

Uvařte si guláš na mnoho způsobů

Gulášové koření

Slavný guláš má své kořeny v Maďarsku, ale i v české kuchyni je guláš velmi oblíbený. Dělají se jeho různé varianty. Základem každého guláše je nejen gulášové koření, ale také správný recept. Pojďme se podívat, jak a z jakého masa se guláš vaří.

Joomla SEF URLs by Artio