Výlet za zdravím a relaxem

Chladné podzimní dny přímo vybízejí k návštěvě termálních lázní, které potěší vaše tělo i duši. Jedním z nejoblíbenějších míst, kam si jezdí užívat turisté z celé střední Evropy je Gino Paradise Bešeňová.

Kde v Praze to žije?

Bohužel informace o klubech a hospodách vám nepřineseme, zato vám povíme, která oblast Prahy zažívá boom . Možná budete překvapení, ale jednou z nejvíce rozvíjejících oblastí jsou právě Holešovice. Najdete zde čím dál více luxusních rezidenčních objektů, které přitahují pozornost mnoha firem i rezidentů. Díky své výborné dostupnosti jsou Holešovice vynikající základnou pro podnikání všeho druhu. Pokud sháníte reprezentativní místo s výbornou dopravní dostupností, Holešovice pro vás budou to pravé. Ideálním místem je Classic 7 business park, který poskytuje prostor jak pro velké nadnárodní společnosti, tak i pro středí a malé firmy.

Tatralandia – ráj pro celou rodinu

Tatralandia ubytování

Tatralandia je místo, kde se soustřeďují bazény s termální a minerální vodou. Pod názvem Tatralandia se skrývá největší vodní areál v oblasti Slovenska, Česka a Polska. S celoročním provozem vybízí turisty k návštěvě v každém ročním období. Abyste se nemuseli jezdit domů po náročném dni stráveném na tobogánech a v bazénech, nabízí vám Tatralandia ubytování.

Joomla SEF URLs by Artio