Druhy nočních vidění pro lovce: v čem se liší a jak vybrat

Noční vidění je užitečná technologie, kterou už desítky let oceňují mimo jiné i lovci. Není se čemu divit – možnost provádění pozorování v náročných světelných podmínkách je neocenitelná při lovu v hustém lese po setmění. Je užitečná také během seznamování se s terénem, hledání stop nebo stopování postřeleného zvířete. Jak noční vidění funguje a jaké lovecké noční vidění si vybrat?

nocni videni

Vyberte si kvalitní pneumatiky na traktor

pneumatiky na traktor

Koupili jste si traktor či jiný zemědělský stroj? Stejně jako u osobních vozidel, tak i u traktorů a zemědělských strojů jsou důležitou součástí pneumatiky. Ale pneumatiky na traktor jsou nákladnější záležitostí než pneumatiky na osobní vozidla. Čím se řídit při výběru pneumatik na traktor? Na co se zaměřit a jak tyto pneumatiky vybírat? Na to se podíváme v dnešním článku.

Kde koupit levné nákladní pneu?

Sháníte levně pneumatiky na auta, která převážejí těžký materiál? Pořiďte si nákladní pneumatiky online na internetu. Gumy si vyberete v klidu svého domova a následné přezutí můžete buď provést svépomocí a tím tak ušetřit nebo zajet do specializovaného servisu, kde se za vás o vše postarají. Dávejte si pozor na hloubku dezénu automobilu, protože právě velmi zatěžovaná auta bývají často předmětem kontrol silniční policie. Předejděte pokutám a dohadům pravidelnými kontrolami ve vašem autorizovaném servisu.

Kettlebell – jaký má význam ve cvičení?

kettlebell

Rozhodli jste, se že uděláte něco pro svou postavu? Začali jste cvičit a hledáte nové způsoby, jak své cvičení zefektivnit? Slyšeli jste již o závaží jménem Kettlebell? Jedná se o speciální pomůcku, která udělá váš trénink mnohem zajímavější. Tento cvičební nástroj je jednoduchý, ale zároveň velmi účinný.

Jedná se v podstatě o železnou kouli s madlem. Tento nástroj k nám přišel z Ruska, kde jeho tradice začala před několika stoletími. Tato železná koule se používá jak pro rehabilitaci, tak i pro fyzickou přípravu. Můžeme bez nadsázky říct, že s tímto nástrojem snadno nahradíte posilovnu. Důležité však je, abyste s železnou koulí cvičili správně. Je dobré zhlédnout funkční trénink, který vás naučí, jak s koulí správně manipulovat. Základem k úspěchu je zpevnění pohybového středu a dobré dýchání.

Budete-li cvičit s kettlebellem, dokonale rozvíjíte svůj dynamický pohyb těla a zároveň tělo zpevníte. Tato koule zaměstnává při cvičení celý pohybový aparát, svaly spolupracují a vy si tak vytváříte mezisvalovou kondici. V současné době jsou k dostání tyto železné koule ve čtyřkilových odstupech, přičemž nejpopulárnější je hmotnost 16 kg, která je určena pro ženy. Pro muže se doporučuje hmotnost 24 kg.

Industriální pneu přímo od dovozce na Zlínsku

Značky industriálních pneumatik, které se nejvíce poptávají

  • OZKA-SEHA

seha logo

Jednoznačně nejžádanější značkou na trhu průmyslových pneu je turecká firma SEHA. Jejich pneumatiky vybavují většinu současných traktorů a stavebních strojů či grejdrů.

  • TECHNIKNG

logo techking

Významným hráčem na trhu je od roku 2005 čínská společnost Technikng Tyres. Ceny za tyto prémiové pneu se šplhají do řádů až stovek tisíc korun, nicméně jejich kvalita je neoddiskutovatelná

  • BKT Tyres

logo bkt

Velmi výhodnou variantou co se ceny týče, jsou pneumatiky BKT. Díky silné tradici je tato indická firma stabilním dodavatelem do všech zemí.

 

U koho si objednat industriální pneumatiky?

Je možné, že se díky dnešnímu marketingu a reklamě dostanete do spolupráce s prodejci pneumatik, kteří jen předprodávají a zajímá je jen zisk. Doporučujeme nahlédnout na web společnosti Mands International s.r.o. 

Tato společnost je již 20 let na českém trhu a je PŘÍMÝM DOVOZCEM pneumatik, zajišťuje rychlé dodání a dopravu zdarma. Navíc dokáže odborně poradit v složitých výběrech. Mands dodává pneumatiky například Armádě ČR.

mands logo

 

Další články o firmách

 

Korálky - návody

Když se řeknou korálky, spousta lidí si jako první představí šňůrku, pár korálků a jejich navlékání. Ale tato oblast je rozmanitější než jen jednoduché navlékání. Z korálků, které jsou k dostání v mnoha variantách, velikostech, tvarech a barvách, si můžete udělat krásné náušnice, náhrdelník a další bižuterii. K tomu ale potřebujete znát základní techniky, jako je ketlování. Dnes existují na korálky návody, které vás snadno a rychle naučí ketlovat, dělat drhanou bižuterii, šité šperky s korálky či bižuterii z nylonových lanek.

Plastová zatravňovací dlažba

Ptáte se, jak zachovat zeleň, ale přitom se o ni nestarat? Nechcete mít svou zahradu celou zabetonovanou, ale přitom nemáte dostatek času starat se o klasický trávník? Ideálním řešením je plastová zatravňovací dlažba, kterou dnes můžete použít prakticky kdekoliv – na hřištích, zahradách, ale také parkovištích. Vysokou kvalitu a příjemnou cenu vám může nabídnout společnost Hakor s.r.o., která má ve svém bohatém portfoliu produktů i celou řadu dalších stavebních prvků.

Levné kabelky

Kolik jste schopna utratit za kabelku? Preferujete raději levné kabelky před drahými luxusními kousky, jejichž cena pod dvacet tisíc korun nejde? I levná kabelka může splnit svůj účel, pokud ji správně sladíte se svým outfitem. Internetový obchod Annadea.cz se specializuje na prodej levných kabelek. V pestré škále najdete kabelky mnoha velikostí, barev a provedení.

Kočárky 2013

Jednou z nejnákladnějších položek dětských potřeb je bezpochyby kočárek, bez kterého se však dnes neobejdete. S kočárkem máte zajištěnou snadnou přepravu a je možné ho složit do automobilu, a tak ho jednoduše převezete z místa na místo. Na trhu jsou nyní kočárky 2013, které mají jednoduchý, ale přitom originální vzhled, vysokou kvalitu a hlavně nabízí dítěti bezpečnou jízdu. A právě bezpečnost je pro vaši ratolest velmi důležitá.

Nošení dětí

Nechat dítě uložené v kočárku, nebo si ho dát raději na hruď? Spousta maminek volí v poslední době druhou variantu a není se čemu divit. Nošení dětí je stále oblíbenější, a to nejen u miminek, ale i odrostlejších dětí. Současný trh nabízí celou řadu nosítek, přičemž nejoblíbenější jsou bezpochyby šátky. Dítě se v šátku cítí v bezpečí a buduje si citové pouto se svou matkou. Cítí teplo od matky a snadno se tak dokáže vyrovnat s rušivými elementy, jako je hluk, světlo či otřesy.

Látkové pleny

Není možné si nevšimnout, že se současné trendy opět vrací k látkovým plenám. Jejich popularita neustále narůstá, protože spousta maminek se opět vrací ke zdravému životnímu stylu, k němuž látkové pleny bezpochyby patří. K výrobě se používají přírodní materiály, a tak zadeček miminka není opruzený. Předchází se touto cestou vyrážkám a infekčním onemocněním, jejichž častou příčinou jsou jednorázové pleny. Navíc jsou prodyšné a šetrné k přírodě.

Joomla SEF URLs by Artio