Půjčky se zástavou nemovitosti

půjčky se zástavou nemovitosti

Čím vyšší obnos peněz budete chtít půjčit, tím více opatrní jsou poskytovatelé úvěrů a půjček. S vyšší sumou se zvyšují především nároky na prokázání vaší bonity. Pakliže máte nemovitost, kterou můžete ručit, bude pro vás získání úvěru mnohem snadnější. V současné době jsou půjčky se zástavou nemovitosti stále populárnější a není se čemu divit. V následujících řádcích se na tento druh půjčky podíváme podrobněji.

Nejběžnější variantou takové půjčky je hypotéka. Jednoduše řečeno, hypotéka je účelový úvěr, který můžete využít k financování vlastního bydlení. Hlavní předností hypotéky je poměrně nízká úroková sazba. Nejlevnějším řešením jsou bankovní půjčky, nicméně ne všichni žadatelé splňují podmínky banky. A pokud u banky neuspějete, nejspíše sáhnete po nebankovních produktech, kde dnes úrok je téměř na stejné úrovni jako v bankovní sféře.

Vyplacení exekuce nemovitosti

Finanční trh nabízí vedle hypoték také klasické půjčky se zástavou nemovitosti. Jsou charakteristické tím, že vám bude poskytnuta poměrně vysoká suma, kterou zaručíte svým majetkem. Hlavní výhodou je, že peníze můžete použít na cokoliv, například na vyplacení exekuce nemovitosti. Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou dostupné i pro problémové klienty, jež mají celkově nízkou prokazatelnou bonitu. 

Joomla SEF URLs by Artio