Fasády z hliníku pro dům

Nevzhledné fasády, které vypadají, jakoby se kopírovala jedna od druhé, ovládají svět a fádnost budov přebíjí jakoukoliv originalitu a kreativitu, která by mohla pomoci, například firmě, vykročit z řady a oslovit zraky svých potencionálních zákazníků něčím novým a zajímavým.

hliníková prosklená fasáda Themront

 

Prosklenné fasády

Hliníkové fasády, tedy ty s aluprofilem, bývají vybaveny prosklením, které dává domu dýchat a ačkoliv se to mnohým může zdát jako zásah do soukromého života firmy, tak tato okna nejsou vždy tak čirá a nejde přes ně vidět tak dobře zvenku jako zevnitř. Nejvíce se samozřejmě hodí pro místa, kdy je to přímo žádané, jako například autosalony, ale určitě se trefí do vkusu i ředitelů administrativních budov, prosvícená budova k pracovní produktivitě patří a v temné kobce se jednoduše dělá blbě. 

I do domu...

Toto prosvětlení nemusí být nutně pouze pro komerční budovy, ale i pro domy bytové, pokud si na to troufáte. Podívejte se sami sousedovi do okna, zda jste schopni prohlédnout skrze tento pískovitý materiál. Pokud i tak máte strach, dá se to opatřit několika metry záclon a žaluzií. Jediný opravdový mínus, které se musí reálně řešit, je umývání těchto oken, to bych vážně nechtěl.

Prosvětlovací systémy Thermont

Společnost Thermont je skvělá firma na projekci a montáž hliníkových prosklenných fasád s aluprofilem, jelikož je na trhu více, než dvacet let a plní zakázky po celé Evropské unii. Jejich sklo je díky několikavrstvému užití skla skvělé pro tepelnou izolaci a je díky hladkosti skla skvělé i pro odrážení vzduchu.

Joomla SEF URLs by Artio