Levné botníky? Jde to i bez bazaru!

Když sháníte levný nábytek, jsou bazary jedním z prvních míst, kam se vydáte. Ale víte, co všechno nákupy v bazarech obnáší? Stojí vám starosti s ujišťováním, že kupujete funkční nábytek opravdu za to? Máme pro vás způsob, jak nakoupit levné botníky a i bez bazaru a zbytečného strachování.

regálový botník

 Chcete vědět, jaký způsob máme na mysli? Internetové obchody s nábytkem. Oproti těm kamenným mají spustu výhod:

  • Jsou levnější
  • Máte mnohem větší výběr
  • Nakoupit můžete prakticky kdekoliv
  • Šetříte si čas
  • Váš nový botník vám přivezou až ke dveřím

A to je pouze zlomek výčtu všech výhod, které nákup botníku na internetu má. Botníky vám také musí nějakou dobu vydržet, takže určitě chcete nakoupit někde, kde si můžete být kvalitou jistí a kde máte pro jistotu určitou záruku. Když si pár obchodů projedete, tak uvidíte, že se botnícách vlastně vůbec nevyznáte. Schválně, kolik druhů botníků znáte? Možná máte zafixovaný jenom jeden. Brouzdáním po internetových obchodech zjistíte, že jich existuje mnohem více. 

Policové botníky

Běžné policové botníky určitě všichni znáte, hlavně třeba z kanceláří, kde je povinnost se vyzouvat. Budou se vám hodit, pokud si zakládáte na stoprocentním pořádku a chcete mít i předsíň co možná nejkrásnější a njestylovější. Boty totiž můžete do zásuvek jednoduše schovat.

Regály na boty

Regály na boty jsou docela podobné policím. Rozdíl oproti nim je ale v tom, že regály nemají zásuvky. Jejich výhodou je velice nízká cena, protože jsou jednoduché a nevyžadují složidou výrobu a skládání. Pokud hledáte tu nejlevnější alternativu, jsou regálové botníky to právé pro vás.

Sedací botníky

Zakládáte si na neustálém pohodlí a rádi si sednete i při obouvání bot? Pro vás bude rozhodně nejlepší sedací botník. Sice si budete muset maličko připlatit, ale myslíme, že to za to určitě stojí.

sedací botník

Výklopné botníky

Vyklápěcí botníky už jsou taková klasika. Možná jste je měli doma i vy. Hodí se do malých místností, kde si nemůžete dovolit otevírat obyčejné dveře a nebo tam, kde nepřipadá v úvahu vysouvání zásuvek. Bohužel si za tento typ botníku budete také muset trošku připlatit.

Přiměli jsme vás k tomu, abyste zvážili nákup na e-shopu s nábytkem, nebo i tak dáte raději přednost bazaru? Tak či tak si napřed zkuste pár obchodů prohlédnout. Obrovský výběr botníků za různé ceny najdete třeba na stránce obchodu Dona-shop.cz.  

 

Joomla SEF URLs by Artio