Industriální pneu přímo od dovozce na Zlínsku

Značky industriálních pneumatik, které se nejvíce poptávají

  • OZKA-SEHA

seha logo

Jednoznačně nejžádanější značkou na trhu průmyslových pneu je turecká firma SEHA. Jejich pneumatiky vybavují většinu současných traktorů a stavebních strojů či grejdrů.

  • TECHNIKNG

logo techking

Významným hráčem na trhu je od roku 2005 čínská společnost Technikng Tyres. Ceny za tyto prémiové pneu se šplhají do řádů až stovek tisíc korun, nicméně jejich kvalita je neoddiskutovatelná

  • BKT Tyres

logo bkt

Velmi výhodnou variantou co se ceny týče, jsou pneumatiky BKT. Díky silné tradici je tato indická firma stabilním dodavatelem do všech zemí.

 

U koho si objednat industriální pneumatiky?

Je možné, že se díky dnešnímu marketingu a reklamě dostanete do spolupráce s prodejci pneumatik, kteří jen předprodávají a zajímá je jen zisk. Doporučujeme nahlédnout na web společnosti Mands International s.r.o. 

Tato společnost je již 20 let na českém trhu a je PŘÍMÝM DOVOZCEM pneumatik, zajišťuje rychlé dodání a dopravu zdarma. Navíc dokáže odborně poradit v složitých výběrech. Mands dodává pneumatiky například Armádě ČR.

mands logo

 

Další články o firmách

 

Návrhy interiérů

Kompletní návrhy interiérů řeší design prostoru v panelových bytech, rodinných domech i administrativních budovách. Profesionální tým klientovi navrhne ideální povrchové úpravy stěn a stropů, barevnost a materiál podlah, obklady, osvětlení a v neposlední řadě i vhodný nábytek, textilie či další bytové doplňky. Návrhy interiérů přímo na míru realizuje brněnská firma Aretti, zakázkové interiéry.

Altány Zlín

Dříve byste mohli altány zhlédnout téměř na každé zahradě. Byly oblíbené díky tomu, že nabízely příjemné posezení ve stínu a ojedinělou atmosféru. A po dlouhých letech zapomnění se altány dostávají opět do popředí a zase jsou chloubou ne jedné zahrady. Altány Zlín vám nabízí pestrou škálu altánů v různých velikostech a tvarech. Asi nejoblíbenější variantou je kruhový altán, respektive osmiboký půdorys, jehož střecha je ve tvaru jehlanu.

Exekuce nemovitostí Zlín

Každý z nás má občas finanční problémy, ale někdo tyto problémy řeší půjčkami. Pak půjčku splácí další půjčkou a dostává se do kolotoče dluhů, ze kterého se jen těžko dostává. V horších případech dochází na exekuce nemovitostí Zlín. Jestliže chcete řešit své problémy s penězi, obraťte se na Hypodomus.cz, který vám nabízí krátkodobý úvěr, jenž je určen k rychlému vyplacení exekuce, dražeb a také nevýhodných zástav.

Nebankovní hypotéka Brno

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit peníze? Nebo chcete začít realizovat své plány, ale nemáte dostatek peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, až potom šetří. Na trhu jsou k dostání nebankovní půjčky Brno, které bývají zpravidla neúčelové, a tak si z půjčených peněz můžete koupit prakticky cokoliv. Je pouze na vás, zda z financí zaplatíte nájem, nebo si koupíte luxusní dovolenou.

Korálky - návody

Když se řeknou korálky, spousta lidí si jako první představí šňůrku, pár korálků a jejich navlékání. Ale tato oblast je rozmanitější než jen jednoduché navlékání. Z korálků, které jsou k dostání v mnoha variantách, velikostech, tvarech a barvách, si můžete udělat krásné náušnice, náhrdelník a další bižuterii. K tomu ale potřebujete znát základní techniky, jako je ketlování. Dnes existují na korálky návody, které vás snadno a rychle naučí ketlovat, dělat drhanou bižuterii, šité šperky s korálky či bižuterii z nylonových lanek.

Joomla SEF URLs by Artio