Nechte si proplatit pracovní obuv

Dostáváte od svého zaměstnavatele příspěvky na pracovní oděvy a pracovní obuv? Protože ze zákona na ni máte nárok (pokud svou práci provádíte v terénu). Dokonce i takový stavby vedoucí, který většinu času stráví v kanceláři, má nárok na pracovní obuv.
Jestli máte v práci rozpadající se boty a nikdo se o to nestará, ozvěte se sami. Na pracovní obutí máte nárok ze zákona, takže klidně zajděte za svým supervizorem a řekněte si o ně. Doporučujeme poté kvalitní českou výrobu společnosti REPA, která má tradici na trhu již pěknou řádku let. Navíc znáte to – zlaté české ručičky. Proto pracovní boty od repy jsou skvělou volbou!

Hydraulické trubky

Kdo si neví rady s hydraulikou a sám vlastní hydraulické zařízení, měl by dávat pozor na všechny součástky, zda jsou v provozním stavu. Mimo samotného hydraulického válce, šroubení, agregátu a dalších dílů hydraulického systému by neměl podcenit hydraulické trubky. Hydraulické trubky se vyrábí v mnoha šířkách, dle provozního zařízení. Další proměnnou je taky šířka stěny, která bývá od jednoho až po čtyři milimetry. Vyrábí se buď pozinkované či nerezové trubky a klasicky v šesti či tří metrové délce. Na požadavky zákazníka se vždy bere ohled a můžou se na místě nechat zkrátit.

Máte pohodlnou obuv?

Máte nebezpečnou práci? Pak budete potřebovat kvalitní pomůcky, které ochrání vaše zdraví, jsou nezávadné a usnadní vám vaši každodenní dřinu.
Pokud hledáte někoho, kdo se zabývá těmito oděvy, obraťte se na společnost Repa, kde najdete spoustu pomůcek právě pro svářeče, zedníky či jiné profese, které potřebují vyztuženou pracovní obuv nebo pevné rukavice.
Jeden z nejoblíbenějších produktů je holinka s protiskluzovou podrážkou. Jsou vyrobeny z gumy, která se může barvou přizpůsobit vašim potřebám, případně opatřit vlastním logem. Pracovní obuv by se rozhodně neměla podceňovat, protože se jedná o bezpečí vašich nohou, bez kterých byste těžko mohli vykonávat stejnou práci.

Tatralandia – ráj pro celou rodinu

Tatralandia ubytování

Tatralandia je místo, kde se soustřeďují bazény s termální a minerální vodou. Pod názvem Tatralandia se skrývá největší vodní areál v oblasti Slovenska, Česka a Polska. S celoročním provozem vybízí turisty k návštěvě v každém ročním období. Abyste se nemuseli jezdit domů po náročném dni stráveném na tobogánech a v bazénech, nabízí vám Tatralandia ubytování.

Zásilka ve velkém? Co s ní?

Nákladní přeprava zásilek je poměrně široký pojem, co se týče způsobu přepravování. Každá zásilka má jinou váhu, prostorové řešení, některá je pevná, jiná zase křehká, proto je dobré si zajistit ideální způsob přepravy. Silniční přeprava probíhá pomocí osobních, nákladních vozidel nebo kamionů. Ty cestují přes několik zemí. Tato doprava je velmi výhodná, díky možnost kdekoliv zastavit a řešit eventuální problémy. Pokud však není nutná nijaká kontrola zásilky a zároveň je zásilka více než objemná, je dobré ji posadit na železniční dopravu. Samozřejmě, pokud já Váš obchod uzpůsoben po celém světě a potřebujete jednat rychle i na delší vzdálenost, zvolíte dopravu leteckou. To si však každá firma nemůže dovolit a proto vybírá levnější lodní variantu.

 

Kdo nabízí ve Zlínském kraji nápojové automaty?

Nápojové automaty

Firma Kafka, která se soustřeďuje na Zlínský kraj, nabízí svým klientům nápojové, potravinové a cukrovinkové automaty. Ve své nabídce má automaty od italské společnosti FAS. Ať už požadujete do své firmy nápojové automaty či jiný druh automatu, budete s firmou spokojeni. Poskytuje také záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí a náhradních dílů.

Joomla SEF URLs by Artio