Fasády z hliníku pro dům

Nevzhledné fasády, které vypadají, jakoby se kopírovala jedna od druhé, ovládají svět a fádnost budov přebíjí jakoukoliv originalitu a kreativitu, která by mohla pomoci, například firmě, vykročit z řady a oslovit zraky svých potencionálních zákazníků něčím novým a zajímavým.

hliníková prosklená fasáda Themront

Výběr abraziva je pro tryskání důležitý

Víte, co je to pískování? Mnoho lidí se s tímto pojmem již setkalo nebo využilo tuto technologii k nějaké úpravě povrchu. Tento článek bude zaměřený na nejnovější trendy v pískování povrchů a rozšíříme si obzory ohledně druhů abraziv, které je pro pískování nezbytné.

JAClean, cesta za dokonalou podlahou

Dnes se zaměříme čistě na podlahy, nejprve v obecném smyslu a později na betonové, protože ty jsou obecně používány v průmyslových objektech, kde je na ně kladeny podstatně vyšší požadavky. Podlaha je obecně vícevrstvá konstrukce, která tvoří vrchní část vodorovných. Tato konstrukce navazuje na podkladový materiál, kterým je například podkladní betonová vrstva nebo stropní konstrukce. Následně je na člověku, jaký zvolí samotný povrch podlahy, výběr je totiž nepřeberný.

Joomla SEF URLs by Artio