Nakládaní zboží nebylo nikdy snadnější!

Stavíte průběžný sklad a potřebujete mít vysokou obrátkovost zboží? U těchto druhů skladů si nemůžete dovolit jakékoliv časové zpoždění. Každý z kamionů má zde své časové okno, kde se mu věnují skladníci, kteří jej vyskladňují nebo naopak naskladňují. Pokud řidič přijede pozdě, má smůlu. Při tak vysokém časovém vytížení je jakýkoliv problém ztrátou peněz! Právě mě napadl jeden problém a to, že výška ložné plochy kamionu je poměrně vysoko a hrana podlahy bývá zákonitě níž, jak tento problém vyřešit? Není třeba vymýšlet již vymyšlené. Rozdílnou výšku ložné plochy kamionu a skladu vyřeší nákladový můstek o kterém si právě něco povíme.

nakládací můstky

Fasády z hliníku pro dům

Nevzhledné fasády, které vypadají, jakoby se kopírovala jedna od druhé, ovládají svět a fádnost budov přebíjí jakoukoliv originalitu a kreativitu, která by mohla pomoci, například firmě, vykročit z řady a oslovit zraky svých potencionálních zákazníků něčím novým a zajímavým.

hliníková prosklená fasáda Themront

Výběr abraziva je pro tryskání důležitý

Víte, co je to pískování? Mnoho lidí se s tímto pojmem již setkalo nebo využilo tuto technologii k nějaké úpravě povrchu. Tento článek bude zaměřený na nejnovější trendy v pískování povrchů a rozšíříme si obzory ohledně druhů abraziv, které je pro pískování nezbytné.

JAClean, cesta za dokonalou podlahou

Dnes se zaměříme čistě na podlahy, nejprve v obecném smyslu a později na betonové, protože ty jsou obecně používány v průmyslových objektech, kde je na ně kladeny podstatně vyšší požadavky. Podlaha je obecně vícevrstvá konstrukce, která tvoří vrchní část vodorovných. Tato konstrukce navazuje na podkladový materiál, kterým je například podkladní betonová vrstva nebo stropní konstrukce. Následně je na člověku, jaký zvolí samotný povrch podlahy, výběr je totiž nepřeberný.

Joomla SEF URLs by Artio