Strojírenství je vše kolem nás

Strojírenství, chcete-li strojírenská výroba či průmysl patří do odvětví, které se zabývá produkcí nejrůznějších strojů a zařízení. Mezi jeho přednosti patří například zhodnocení přidané hodnoty a řadí se do sekundárního sektoru. V posledních letech dochází k velké automatizaci a robotizaci, někdy se označuje jako průmysl 4.0.

strojírenská výroba

Levné botníky? Jde to i bez bazaru!

Když sháníte levný nábytek, jsou bazary jedním z prvních míst, kam se vydáte. Ale víte, co všechno nákupy v bazarech obnáší? Stojí vám starosti s ujišťováním, že kupujete funkční nábytek opravdu za to? Máme pro vás způsob, jak nakoupit levné botníky a i bez bazaru a zbytečného strachování.

regálový botník

Kde koupit sedací vaky? Představujeme vám brněnského prodejce Wegett

sedací vak Brno

V posledních několika letech začali spotřebitelé nakupovat spíše skrze internet, protože ceny v e-shopech jsou mnohem nižší než v kamenných obchodech. Stejně tak si ušetříte spoustu času, protože zboží vyberete z pohodlí svého domova, aniž byste se prodírali přeplněnými uličkami v obchodech, a vyčkáte, než vám dopravce objednávku doručí přímo na vaši adresu. Jak jednoduché, pohodlné, rychlé. Jedním z internetových obchodů, který se specializuje na prodej sedacích vaků, je Wegett. Jedná se o brněnskou firmu s pestrým produktovým portfoliem, které vám v následujících řádcích představíme.

Jak na spoje potrubí

Snažíte se poskládat efektivní systém trubek pro vaši novou stavbu, nebo měníte ten starý? V ideálním světe by se vyráběly trubky, které jsou perfektně ohebné a tvarovatelné, aniž by se poškodily. V takovém světě ale bohužel nežijeme, a proto existují tvarovky.

Nakládaní zboží nebylo nikdy snadnější!

Stavíte průběžný sklad a potřebujete mít vysokou obrátkovost zboží? U těchto druhů skladů si nemůžete dovolit jakékoliv časové zpoždění. Každý z kamionů má zde své časové okno, kde se mu věnují skladníci, kteří jej vyskladňují nebo naopak naskladňují. Pokud řidič přijede pozdě, má smůlu. Při tak vysokém časovém vytížení je jakýkoliv problém ztrátou peněz! Právě mě napadl jeden problém a to, že výška ložné plochy kamionu je poměrně vysoko a hrana podlahy bývá zákonitě níž, jak tento problém vyřešit? Není třeba vymýšlet již vymyšlené. Rozdílnou výšku ložné plochy kamionu a skladu vyřeší nákladový můstek o kterém si právě něco povíme.

nakládací můstky

Joomla SEF URLs by Artio